Zľavy a akcie

Odolné obaly pre iPhone

Odolný obal pre iPhone predsdtavuje pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších a kvalitnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu, väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch. Neprehliadnite najmä obaly UAG pre iPhone, ktoré sú vyrábané zo špeciálnych kompozitných materiálov.

Vyberte prosím podkategóriu podľa vašej verzie iPhone:

 • Odolné obaly pre iPhone SE/5s/5 Odolné obaly pre iPhone SE/5s/5

  Odolné obaly pre iPhone SE/5s/5 predsdtavujú pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu a väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch.

 • Odolné obaly pre iPhone 6/6s Odolné obaly pre iPhone 6/6s

  Odolné obaly pre iPhone 6/6s predsdtavujú pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu a väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch.

 • Odolné obaly pre iPhone 6 Plus/6s Plus Odolné obaly pre iPhone 6 Plus/6s Plus

  Odolné obaly pre iPhone 6 Plus/6s Plus predsdtavujú pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu a väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch.

 • Odolné obaly pre iPhone 7 Odolné obaly pre iPhone 7

  Odolné obaly pre iPhone 7 predsdtavujú pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu a väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch.

 • Odolné obaly pre iPhone 7 Plus Odolné obaly pre iPhone 7 Plus

  Odolné obaly pre iPhone 7 Plus predsdtavujú pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu a väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch.

 • Odolné obaly pre iPhone 8 Odolné obaly pre iPhone 8

  Odolné obaly pre iPhone 8 predsdtavujú pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu a väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch.

 • Odolné obaly pre iPhone 8 Plus Odolné obaly pre iPhone 8 Plus

  Odolné obaly pre iPhone 8 Plus predsdtavujú pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu a väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch.

 • Odolné obaly pre iPhone X/Xs Odolné obaly pre iPhone X/Xs

  Odolné obaly pre iPhone X a iPhone Xs predsdtavujú pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu a väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch.

 • Odolné obaly pre iPhone Xr Odolné obaly pre iPhone Xr

  Odolné obaly pre iPhone Xr predstavujú pokročilejšiu ochranu zariadenia, kde sa výrobcovia zameriavajú najmä na ochranu iPhone proti možným pádom. Odolné obaly sú vyrábané z odolnejších materiálov, najmä z tvrdeného polykarbonátu a väčšinou v kombinácií s gumovým alebo iným elastickým materiálom. Lepšie odolné obaly dokážu ochrániť zariadenie pri páde až z 3 metrov na betónový povrch.

 • Odolné obaly pre iPhone 11 Odolné obaly pre iPhone 11

  Odolné obaly pre iPhone 11

 • Odolné obaly pre iPhone 11 Pro Odolné obaly pre iPhone 11 Pro

  Odolné obaly pre iPhone 11 Pro

Vyberte prosím podkategóriu

bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Späť do obchodu Moje priania