Zľavy a akcie

Obaly a puzdrá

Obal pre iPhone je základnou ochranou proti nežiadúcemu poškriabaniu a poškodeniu iPhonu pri pádoch na tvrdé povrchy. Rôzne druhy krytov a puzdier pre iPhone dodávajú štýl a umožňujú estetické odlíšenie od ostatných používateľov tohto smartphonu. V našej ponuke nájdete aj špeciálne druhy puzdier, určené napríklad pre aktívnych športovcov, prípadne puzdrá so zabudovanou batériou.

Vyberte si prosím z nasledovných podkategórií podľa verzie vášho iPhonu:

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 4/4S Obaly a puzdrá pre iPhone 4/4S

  Pre iPhone 4/4S máme v ponuke množstvo obalov rôznych druhov a materiálov. Vyberte si, ktorý vám najviac vyhovuje, zatváracie, peňaženkové, vysúvacie, pre zadnú stranu iPhonu, od základnej ochrany proti poškriabaniu až po kompletnú ochranu aj proti pádom.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 5/5S/SE Obaly a puzdrá pre iPhone 5/5S/SE

  V tejto kategórií nájdete obaly a puzdrá pre iPhone 5/5S/SE už od 4,40 eur. Pre náročnejších máme v ponuke luxusné a štýlové obaly pre iPhone tej najvyššej kvality. Nájdete tu aj vodotesné, športové puzdrá a obaly s externou nabíjačkou.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 6/6s Obaly a puzdrá pre iPhone 6/6s

  Obaly a puzdrá pre iPhone 6 a taktiež pre iPhone 6s. Rozdiel vo veľkostiach týchto dvoch verzií je tak malý (0,2mm), že obaly sú kompatibliné väčšinou s oboma verziami telefónov. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 6 Plus/6s Plus Obaly a puzdrá pre iPhone 6 Plus/6s Plus

  Obaly a puzdrá pre iPhone 6 Plus a iPhone 6s Plus. Rozdiel vo veľkostiach týchto dvoch verzií je tak malý (0,1mm), že obaly sú kompatibliné väčšinou s oboma verziami telefónov. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 7 Obaly a puzdrá pre iPhone 7

  Obaly a puzdrá pre iPhone 7. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod. 

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 7 Plus Obaly a puzdrá pre iPhone 7 Plus

  Obaly a puzdrá pre iPhone 7 Plus. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod. 

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 8 Obaly a puzdrá pre iPhone 8

  Obaly a puzdrá pre iPhone 8. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod. Sortiment pre novinku iPhone 8 budeme postupne dopĺňať.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 8 Plus Obaly a puzdrá pre iPhone 8 Plus

  Obaly a puzdrá pre iPhone 8 Plus. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod.

Vyberte prosím podkategóriu

bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Pokračovať v nákupe Moje priania