Zľavy a akcie

Obaly a puzdrá

Obal pre iPhone je základnou ochranou proti nežiadúcemu poškriabaniu a poškodeniu iPhonu pri pádoch na tvrdé povrchy. Rôzne druhy krytov a puzdier pre iPhone dodávajú štýl a umožňujú estetické odlíšenie od ostatných používateľov tohto smartphonu. V našej ponuke nájdete aj špeciálne druhy puzdier, určené napríklad pre aktívnych športovcov, prípadne puzdrá so zabudovanou batériou.

Vyberte si prosím z nasledovných podkategórií podľa verzie vášho iPhone:

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 4/4S Obaly a puzdrá pre iPhone 4/4S

  Pre iPhone 4/4S máme v ponuke množstvo obalov rôznych druhov a materiálov. Vyberte si, ktorý vám najviac vyhovuje, zatváracie, peňaženkové, vysúvacie, pre zadnú stranu iPhonu, od základnej ochrany proti poškriabaniu až po kompletnú ochranu aj proti pádom.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 5/5S/SE Obaly a puzdrá pre iPhone 5/5S/SE

  V tejto kategórií nájdete obaly a puzdrá pre iPhone 5/5S/SE už od 4,40 eur. Pre náročnejších máme v ponuke luxusné a štýlové obaly pre iPhone tej najvyššej kvality. Nájdete tu aj vodotesné, športové puzdrá a obaly s externou nabíjačkou.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 6/6s Obaly a puzdrá pre iPhone 6/6s

  Obaly a puzdrá pre iPhone 6 a taktiež pre iPhone 6s. Rozdiel vo veľkostiach týchto dvoch verzií je tak malý (0,2mm), že obaly sú kompatibliné väčšinou s oboma verziami telefónov. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 6 Plus/6s Plus Obaly a puzdrá pre iPhone 6 Plus/6s Plus

  Obaly a puzdrá pre iPhone 6 Plus a iPhone 6s Plus. Rozdiel vo veľkostiach týchto dvoch verzií je tak malý (0,1mm), že obaly sú kompatibliné väčšinou s oboma verziami telefónov. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 7 Obaly a puzdrá pre iPhone 7

  Obaly a puzdrá pre iPhone 7. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod. 

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 7 Plus Obaly a puzdrá pre iPhone 7 Plus

  Obaly a puzdrá pre iPhone 7 Plus. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod. 

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 8 Obaly a puzdrá pre iPhone 8

  Obaly a puzdrá pre iPhone 8. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod. Sortiment pre Apple iPhone 8 neustále dopĺňame o nové obaly a kryty.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 8 Plus Obaly a puzdrá pre iPhone 8 Plus

  Obaly a puzdrá pre iPhone 8 Plus. Nájdete tu puzdrá rôznych značiek, materiálov a druhov ako napríklad ultratenké, zatváracie, protinárazové a pod.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone X/Xs Obaly a puzdrá pre iPhone X/Xs

  V tejto kategórií nájdete potrebnú ochranu pre špičkový Apple iPhone X a iPhone Xs. Obal pre iPhone je dnes už takmer nevyhnutnosťou. Vyberte si z množstva štýlových krytov, medzi ktorými nájdete aj veľmi odolné obaly, luxusné kúsky, prípadne aj vodotesné obaly alebo športové puzdrá na ruku. Samozrejme nemôžu chýbať ani odolné ochranné sklá, či už obyčajné alebo 3D. Nenechajte nič na náhodu a vyberte si kryt na iPhone, ktorý poskytne dostatočnú ochranu!

 • Obaly a puzdrá pre iPhone Xr Obaly a puzdrá pre iPhone Xr

  V tejto kategórií nájdete potrebnú ochranu pre špičkový iPhone Xr. Vyberte si z množstva štýlových krytov, medzi ktorými nájdete aj veľmi odolné obaly, luxusné kúsky, prípadne aj vodotesné obaly alebo športové puzdrá na ruku. Samozrejme nemôžu chýbať ani odolné ochranné sklá, či už obyčajné alebo 3D.

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 11 Obaly a puzdrá pre iPhone 11

  Obaly a puzdrá pre iPhone 11

 • Obaly a puzdrá pre iPhone 11 Pro Obaly a puzdrá pre iPhone 11 Pro

  Obaly a puzdrá pre iPhone 11 Pro

Vyberte prosím podkategóriu

bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Späť do obchodu Moje priania