Zľavy a akcie

Nabíjačky a káble

Nabíjanie iPhonu je takmer dennou záležitosťou. V tejto sekcií nájdete všetky potrebné doplnky pre iPhone určené pre jeho nabíjanie. Základné dátové káble alebo vylepšené ploché dátové káble, stojany s nabíjacími konektormi, nabíjacie doplnky do auta alebo špeciálne pudzrá pre iPhone s externou batériou.

Vyberte si prosím podkategóriu podľa vašej verzie iPhonu:

 • Nabíjačky a káble pre iPhone 4/4S Nabíjačky a káble pre iPhone 4/4S

  V tejto sekcií nájdete potrebné doplnky pre nabíjanie iPhonu verzie 4 a 4S, takže káble a doplnky s 30 pinovým konektorom, alebo univerzálne nabíjacie doplnky s použitím USB portov, ako napríklad nabíjačky pre iPhone do auta.

 • Nabíjačky a káble pre iPhone SE/5s/5 Nabíjačky a káble pre iPhone SE/5s/5

  Nabíjačky a káble pre iPhone SE/5/5s nájdete v tejto sekcií. Jedná sa o káble a doplnky s lightning konektorom, alebo univerzálne nabíjacie doplnky s použitím USB portov, ako napríklad nabíjačky pre iPhone do auta.

 • Nabíjačky a káble pre iPhone 6/6 Plus Nabíjačky a káble pre iPhone 6/6 Plus

  Nabíjačky a káble pre iPhone 6/6 Plus nájdete v tejto sekcií. Jedná sa o káble a doplnky s lightning konektorom, alebo univerzálne nabíjacie doplnky s použitím USB portov, ako napríklad nabíjačky pre iPhone do auta, externé nabíjačky a pod.

 • Nabíjačky a káble pre iPhone 7/7 Plus Nabíjačky a káble pre iPhone 7/7 Plus

  Nabíjačky a káble pre iPhone 7 a iPhone 7 Plus nájdete v tejto sekcií. Jedná sa o káble a doplnky s lightning konektorom, alebo univerzálne nabíjacie doplnky s použitím USB portov, ako napríklad nabíjačky pre iPhone do auta, externé batérie a pod.

 • Nabíjačky a káble pre iPhone X/8/8 Plus Nabíjačky a káble pre iPhone X/8/8 Plus

  Nabíjačky a káble pre iPhone X, iPhone 8 a iPhone 8 Plus nájdete v tejto sekcií. Jedná sa o káble a doplnky s lightning konektorom, bezdrôtové nabíjanie alebo univerzálne nabíjacie doplnky s použitím USB portov, ako napríklad nabíjačky pre iPhone do auta, externé batérie a pod.

 • Nabíjačky a káble pre iPhone Xr/Xs (Max) Nabíjačky a káble pre iPhone Xr/Xs (Max)

  Nabíjačky a káble pre iPhone Xs, iPhone Xr a iPhone Xs Max nájdete v tejto sekcií. Jedná sa o káble a doplnky s lightning konektorom, bezdrôtové nabíjanie alebo univerzálne nabíjacie doplnky s použitím USB portov, ako napríklad nabíjačky pre iPhone do auta, externé batérie a pod.

Vyberte prosím podkategóriu

bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Späť do obchodu Moje priania