Zľavy a akcie

Prečo nakupovať na iPhoneDoplnky.eu

 

1. NAJLEPŠIE CENY

iPhoneDoplnky.eu je špecializovaný, internetový obchod bez "kamennej" predajne, čo umožňuje šetriť na nákladoch a premietnuť to do lepších cien ponúkaných tovarov. Ak na Slovensku nájdete rovnaký produkt za lepšiu cenu, napíšte nám a my vám dáme zľavu!

 

2. DOPRAVA ZADARMO

Dopravu máte u nás zadarmo pri objednávkach nad 30€! Platí pre prepravcov Slovenská pošta a Zásielkovňa.

 

3. BEZPEČNÁ A RÝCHLA PLATBA

Využívame platobnú bránu GoPay. Podporujeme VISA, MasterCard, Maestro, Slovenská sporitel'ňa, UniCredit Bank, Všeobecná úverová banka, Tatra banka, Poštová banka, OTP Banka Slovensko, Sberbank Slovensko, Československá obchodná banka a iné. Všetko jednoducho, bezpečne, rýchlo a efektívne cez GoPay.

 

4. ODOSIELAME AJ NA DOBIERKU

Tovar odosielame aj na dobierku.

 

5. ŠPECIALIZOVANÝ SORTIMENT

Špecializujeme sa čisto na doplnky pre iPhone, preto len u nás nájdete všetky môžné druhy doplnkov na jednom mieste. Ponúkame nie len potrebné doplnky ako púzdra, obaly, nabíjačky, stojany, ale aj rôzne zaujímavosti a vychytávky, vďaka ktorým môžete svoj iPhone využívať naozaj na maximum.

 

6. KAŽDÝ TÝŽDEŇ NOVÝ TOVAR

Náš sortiment sa snažíme neustále dopĺňať o nové, zaujímavé produkty zo sveta iPhone doplnkov.

 

7. ODMENY PRE STÁLYCH ZÁKAZNÍKOV

Svojich zákazníkov si veľmi vážime a pripravujeme pre nich rôzne súťaže, zľavy a akcie. Sledujte našu fanpage na facebooku.

 

8. SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Našim cieľom sú spokojní zákazníci a snažíme sa pre to spraviť maximum, či už pred samotným predajom alebo pri prípadných reklamáciach.

 


bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Späť do obchodu Moje priania