Zľavy a akcie

Ponuka pre firmy a reklamné agentúry

 

Internetový obchod iPhoneDoplnky.eu je špecializovaný výhradne na doplnky pre iPhone, avšak toto príslušenstvo zahŕňa aj množstvo univerzálnych produktov použiteľných aj pre iné smartphony alebo dokonca v inej oblasti ako sú telefóny. Aj keď sa zameriavame prevažne na koncových zákazníkov, dokážeme vytvoriť aj špeciálne ponuky pre firmy a reklamné agentúry, ktoré môžu v spolupráci s nami podporiť vlastný biznis, pritiahnuť nových spotrebiteľov, motivovať svojich zákazníkov alebo zamestnancov a priaznivo pôsobiť na firemné vzťahy s verejnosťou.

 

Podporíme vás pri nasledovných aktivitách

 

Nákup príslušenstva pre zamestnancov firmy

Plánujete nakúpiť ochranné obaly alebo iné príslušenstvo pre firemné telefóny svojich zamestnancov? Chcete svojich zamestnancov odmeniť formou moderného darčeku z nášho sortimentu? V oboch prípadoch vám poskytneme výhodné zľavy pri nákupe už od 10 položiek.

 

Podpora predaja doplnkovými produktami

Predávate výrobky alebo služby a chcete podporiť ich predaj doplnkovým produktom? Je to výborná forma podpory predaja ak sa chcete odlíšiť od konkurencie a poskytnúť vašim zákazníkom niečo naviac. Často je takáto maličkosť tým prvkom, ktorý rozhodne o nákupe práve u vás a prinesie tak zisk. Doplnkový produkt môžete poskytovať zadarmo ako darček alebo za výhodný príplatok.

 

Darčekové produkty

Odmeňovanie zákazníkov za viac zrealizovaných objednávok, darček pre tisíceho fanúšika vašej fanstránky, malá výhra v súťaži a iné podobné aktivity, sú veľmi efektívnym nástrojom budovania vzťahov so svojimi potenciálnymi alebo už existujúcimi zákazníkmi. Takéto aktivity utužujú vzťahy s vašou firmou a značkou. V budúcnosti môžu rozhodovať o ďalšom využití služieb alebo nákupe tovaru práve u vás.

 

Podpora brandingu

Budovanie a posilňovanie značky je prioritou takmer každej firmy. Práve značka môže mať významný vplyv na rozhodnutie spotrebiteľa o kúpe tovaru alebo využití služby. Pre podporu brandingu ponúkame potlač produktov. Vaše logo môže byť aplikované priamo na externej nabíjačke, ochrannom obale, stojane, držiaku alebo na akomkoľvek inom produkte z nášho sortimentu.

branding produktov 

Na obrázku vidíte produkty Najmenší Lightning kábel s príveskom CulCharge a Najmenšia externá batéria Lightning CulCharge 3v1 pri ktorých môžeme zabezpečiť aj verzie s microUSB.

 


Prečo spolupracovať s nami?

 

Máme niekoľkoročné pozitívne vzťahy s našimi obchodnými partnermi a nakupujeme priamo od výrobcov alebo ich výhradných distribútorov, takže vám vieme zabezpečiť tie najlepšie ceny bez zbytočných medzičlánkov v obchodnom reťazci. Od našich partnerov odoberáme produkty dlhodobo a vo veľkých množstvách, vieme s nimi efektívne komunikovať a vyjednávať, budujeme si nadštandardné vzťahy s obchodnými zástupcami jednotlivých značiek, čo nám postupom času umožňovalo znižovať naše nákupné ceny.

 

 

Možný odpočet DPH

Väčšie predajné objemy realizujeme cez našu spoločnosť Inared, s.r.o. zapísanú v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka č.: 115399/B, IČO: 50588788, DIČ: 2120384871, IČ DPH: SK2120384871, kde bude v zmysle platnej legislatívy SR možný odpočet DPH pre firmy, ktoré sú platcami DPH.

 

 


Ďalšie zaujímavé produkty

 

 

vreckové externé nabíjačky xqisit


Vreckové externé batérie

Externá batéria s kapacitou 2600 mAh slúži ako záložný zdroj energie pre vaše vybité zariadenie. Obsahuje USB port pre nabíjanie mobilných zariadení cez príslušný nabíjací kábel. Pozrite si aj iné externé batérie v našom sortimente.

 

 

externý objektív pre smartphone


Externý objektív pre smartphone

Pripínací, širokouhlý, makro objektív pre smartphone je ideálny pre kreatívnych fotografov. Pomocou tohto objektívu získate o 49% väčší rozsah pohľadu alebo tzv. makrofotografie. Možnosť použitia na široké spektrum telefónov.

 

 

kompaktná selfie tyč


Kompaktná selfie tyč

Selfie tyč AVO je menších rozmerov, takže je ľahko prenositeľná, avšak predĺžiť ju môžete až na 50cm. V dnešnej dobe veľmi obľúbený doplnok, najmä medzi mladými používateľmi.
držiak pre smartphone


Držiak na stôl BlueLounge Milo

Milo je ideálne miesto kde môžete odložiť svoj smartphone. Je určený pre držanie zariadenia pri jeho používaní, odložení alebo nabíjaní. Dizajnový držiak nie je len užitočný, ale taktiež spestrí okolie pracovného stolíka.

 

 

 

športové puzdro na ruku pre smartphone

 

Športové puzdro na ruku xqisit

Športové puzdro pre smartphone na ruku je určené predovšetkým pre aktívnych športovcov. Mäkký elastický pás odvádza vlhkosť a prispôsobuje sa veľkosti ruky. Puzdro je kompatibilné s telefónmi s uhlopriečkou do veľkosti 5,1 palcov.

 

 

handsfree enjoy

 

Bluetooth handsfree Enjoy

Ľahučké handsfree s váhou iba 5,2 g na hlave takmer ani nepostrehnete. Vysoká kvalita zvuku a kompaktné rozmery robia z tohto zariadenia výborného pomocníka na cestách. Gumová násadka do ucha perfektne pasuje a strmeň za ucho zaistí pohodlné nosenie.

 

 

protišmyková podložka do auta


Protišmyková podložka do auta CellularLine

Protišmyková silikónová podložka vhodná pre použitie na palubnej doske automobilu. Vďaka jej priľnavému povrchu stabilne drží váš telefón (alebo iné predmety) na mieste a zabezpečí ho proti nečakanému pohybu počas jazdy v automobile.

 Samozrejme ponuka platí na celý náš sortiment!Nechajte si vypracovať cenovú ponuku

Nechajte si od nás nezáväzne vypracovať cenovú ponuku. Kontaktujte nás prostredníctvom nášho kontaktného formulára, alebo priamo na emailovej adrese:

 


bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Späť do obchodu Moje priania