Na čo všetko môžete využiť lokalizačný prívesok Nut find?

Na čo všetko môžete využiť lokalizačný prívesok Nut find?

V tomto článku vám predstavíme rôzne možnosti využitia užitočného doplnku pre smartphone, vďaka ktorému už nič dôležité nestratíte a uľahčíte si niektoré bežné činnosti. Inteligentný prívesok Nut find 3 je totiž nepretržite v spojení s aplikáciou vo vašom mobilnom telefóne a pri strate Bluetooth spojenia, medzi Nut príveskom a telefónom, aplikácia hlási alarmom. Upozorňovanie na zabudnuté cennosti je však len základnou myšlienkou tohto produktu, no týmto jej využitie ani zďaleka nekončí. V tomto článku vám prinášame niekoľko praktických situácií, v ktorých oceníte tento doplnok.

 

Zabudli ste peňaženku v kaviarni?

Našťastie ste si vložili Nut prívesok do peňaženky. Pri strate Bluetooth spojenia medzi Nut a telefónom vás aplikácia ihneď upozorní, že ste zrejme na niečo zabudli. Priamo v aplikácii si môžete nastaviť typ alarmu, dĺžku alarmu a možnosť opakovania upozornení.

ochrana pred stratou peňaženky

 

Zabudli ste si zobrať so sebou telefón?

Odišli ste z domu a Nut prívesok na vašich kľúčoch začne vyzváňať. V tom si spomeniete, že ste váš telefón zabudli doma. V aplikácii si takto môžete nastaviť možnosť zvukovej signalizácie Nut prívesku pri strate Bluetooth spojenia s telefónom.

 

Ponáhľate sa ráno do práce a nemôžete nájsť kľúče od auta?

Jednoducho stačí v aplikácii prezvoniť prívesok Nut, ktorý ste si pripevnili na kľúče od vášho auta. Podľa zvukovej a svetelnej signalizácie už nebude problém kľúče vyhľadať.

strata kľúčov od auta

 

Stratili ste kľúče od domu?

Ak vám nešťastnou náhodou vypadli kľúče od domu a nepostrehli ste ani opakované upozornenia mobilnej aplikácie, stále nie je nič stratené. Aplikácia pri strate Bluetooth spojenia automaticky označí na mape poslednú polohu prívesku Nut pripevnenom na kľúčoch.

ochrana pred stratou kľúčov

 

Nemôžete nájsť telefón a nemá vás kto prezvoniť?

Prívesok Nut obsahuje tlačidlo, ktorého stlačením a podržaním si dokážete prezvoniť spárovaný mobilný telefón. Na telefóne sa spustí zvukový alarm aj v prípade, že máte nastavený tichý režim. Túto funkciu podporuje len verzia NUT find 3, verzia Nut-mini neobsahuje tlačidlo pre prezvonenie.

 

Nemôžete nájsť svoje auto na veľkom parkovisku?

Stačí ak si zanecháte Nut prívesok v automobile a pri návrate na parkovisko si pozriete v aplikácii jeho poslednú uloženú polohu.

hľadanie auta na veľkom parkovisku

 

Ďalšie užitočné informácie

- V aplikácii môžete obsluhovať viac príveskov Nut naraz

- Jeden prívesok Nut môžete v aplikácii zdieľať s viacerými členmi rodiny

- Nut môže pracovať v dvoch režimoch, ktoré si nastavíte v aplikácii. Režim stráženia, kde sú aktivované všetky upozornenia pri strate signálu, alebo režim vyhľadávania, kde nebudete rušený žiadnym alarmom, no môžete z aplikácie Nut vyhľadať na mape alebo prezvoniť.

- Ak nechcete byť v režime stráženia na niektorých miestach alebo v určitom čase príveskom Nut rušený, môžete si nastaviť svoje diskrétne zóny (napr. domov, práca ...) alebo diskrétne obdobie (napr. každú stredu od 15:00 do 18:00 hod, cez víkendy a pod.)

- Vzdialenosť pri ktorej sa preruší Bluetooth spojenie medzi Nut a mobilným telefónom záleží najmä od prostredia. Na voľnom priestranstve to môže byť okolo 40m, v interiéri kde sú steny a ľudia je vzdialenosť menšia.

 

Viac informácií o tomto produkte a možnosť jeho zakúpenia nájdete TU.

2017-03-27 Testy a recenzie

Kategórie blogu

Posledné komentáre

bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Späť do obchodu Moje priania