TOP 3 iPhone doplnky na dovolenku

TOP 3 iPhone doplnky na dovolenku

Každý z nás sa teší na dovolenku, kde si môže oddýchnuť, načerpať nové sily, zabávať sa, spoznať nové miesta a zažiť nové zážitky. V tomto článku ponúkame prehľad tých najlepších iPhone doplnkov na dovolenku, aby ste svoj telefón mohli využiť naplno, predišli nepríjemným situáciám a aby vám neunikol žiadny dôležitý okamih.

 

Odolné vodotesné puzdro pre iPhone Catalyst

Tento produkt považujeme za TOP 1 spomedzi všetkých dovolenkových doplnkov pre iPhone. Odolné puzdro ochráni vaše zariadenie pred náhodnými pádmi (až z 2 metrov), nárazmi, pieskom, prachom a v neposlednom rade aj vodou. Puzdro je 100% vodotesné, takže si svoj iPhone môžete pokojne zobrať aj k moru, fotografovať a natáčať priamo vo vode. Puzdro je vodotesné do hĺbky až 5 metrov a nevadí mu ani slaná morská voda. Toto všetko garantuje stupeň ochrany IP-68 a vojenský štandard MIL-STD-810G.

Puzdro nedodáva príliš na hrúbke telefónu, pomocou uzatvárateľných gumených zátok je prístupný nabíjací port aj audio vstup. Bezstratový prenos zvuku, zachovaná Touch ID funkcionalita a celkový štýlový dizajn predurčujú toto puzdro aj pre denno-denné nosenie, vždy pripravené na nové zážitky a dobrodružstvá. Odporúčame ho mať nasadené počas celého trvania dovolenky.

Pozrite si fotografie a videá Catalyst komunity na Instagrame: https://instagram.com/catalystcase_/

Vodotesné puzdro Catalystvodotesne puzdro pre iPhone

Tipy:

- ak by ste mali problém s rozpoznávaním odtlačkov, odporúčame nasnímať nový odtlačok práve s nasadeným puzdrom.

- pri väčšom páde alebo náraze si radšej vždy znovu urobte test vodotesnosti (podľa priloženého návodu).

- pod vodou nefungujú dotykové vlastnosti displeja z dôvodu absencie statickej el., takže používajte tlačidlá hlasitosti, ktorými dokážete spustiť/zastaviť natáčanie alebo ovládať spúšť fotoaparátu.


Produkty Catalyst pre iPhone si môžete pozrieť TU.

 

Teleskopická Selfie tyč

Ako sme spomínali na začiatku, dovolenka je aj o nových zážitkoch a neprebádaných miestach, ktoré si určite poriadne zdokumentujete svojim fotoaparátom na iPhone. Pre dôkaz, že ste na daných miestach boli naozaj vy je v dnešnej dobe veľmi obľúbený spôsob fotografovania, tzv. "selfie" fotografie. Pomocou teleskopickej tyče získate nový rozmer vašich selfie fotografií, zmestíte do záberu viac osôb a viac detailov na pozadí. Pomocou tlačidla na rukoväti dokážete vzdialene ovládať spúšť fotoaparátu vášho telefónu. V našej ponuke nájdete teleskopickú tyč iChic, ktorá má ovládanie spúšte cez Bluetooth, alebo lacnejšiu verziu, tyč AVO, ktorá má spúšť riešenú cez kábel. Využite toto príslušenstvo pre posunutie vašich Selfie fotografií na vyššiu úroveň.

Teleskopicka Selfie tyčselfie tyč AVO

Teleskopické Selfie tyče si môžete pozrieť TU.

 

 

Externé batérie

Určite sa vám to už stalo, že v tom najnevhodnejšom čase vypovedala batéria vášho iPhone a vy ste tak zmeškali dôležitý hovor, vzácny fotografický okamih, alebo ste zablúdený v neznámej oblasti nemohli využiť navigačné schopnosti telefónu. Preto sú veľmi užitočným doplnkom externé batérie, ktorých kapacita začína na úrovni 2600mAh čo umožní jedno celé nabitie iPhone, prípadne môžete siahnuť po väčšej kapacite 10400mAh, čo vám vystačí aj na 4 nabitia. Pri väčšine externých nabíjačiek je potrebné použiť príslušný kábel pre nabíjanie telefónu, ktorý nie je súčasťou balenia, ale na druhú stranu, jeden káblik navyše v taške moc miesta nezaberie. Pre tých, ktorí by mali záujem priplatiť si za vstavaný Lightning konektor je tu externá batéria MiPow Power Tube. 

Externá batéria xqisitexterná batéria MiPowexterná batéria Anker

Externé batérie pre iPhone si môžete pozrieť TU.

2016-06-21 Zo sveta iPhone 0

Pridajte komentár

Kategórie blogu

Posledné komentáre

bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Späť do obchodu Moje priania