Vianočné darčeky (nielen) pre majiteľov iPhone

Vianočné darčeky (nielen) pre majiteľov iPhone

Ešte nemáte nakúpené vianočné darčeky? Vyriešte tohtoročné nákupy jednoducho na iPhoneDoplnky.eu. Vybrali sme pre vás 7 tipov na vianočné darčeky, ktoré potešia nielen majiteľov iPhone. Článok bol aktualizovaný pre aktuálnu sezónu 2018.

 

1. Rezervná batéria ušetrí starosti s hľadaním zásuvky

Je váš blízky priateľ alebo člen rodiny aktívny človek, ktorý využíva svoj iPhone naplno? Určite sa v takom prípade dostáva do situácií, kedy jeho aktivitám jednoducho energia mobilného telefónu nestačí. Darček ktorý ho určite poteší je externá batéria, ktorá bude predstavovať pohotový záložný zdroj energie. V našej ponuke nájdete rôzne externé batérie od batérií menších rozmerov (vreckové alebo dokonca ako prívesok na kľúče) s menšou kapacitou až po veľkokapacitné výkonné batérie.

externé batériePri výbere si všímajte najmä kapacitu batérie, ktorá sa udáva v jednotkách mAh. Pre plnohodnotné nabitie napríklad najnovšieho iPhone Xs je potrebných približne 2500-2700 mAh. Ďalšie dôležité fakty, ktoré stoja za všimnutie sú či batéria obsahuje Lightning konektor (väčšinou sú drahšie) alebo či dokáže nabíjať viac zariadení naraz (viac portov pre nabíjanie).

Veľmi obľúbený produkt pre dámy je externá batéria v tvare rúžu Richmond & Finch:

externá batéria pre dámy richmond&finch

 

Externé batérie si môžete pozrieť TU.

 

 

2. S odolným obalom zachránite iPhone

Jazda na bicykli, práca v ťažkých externých podmienkach, surfovanie, lyžovanie, turistika ... Že je toto denný chlieb vášho príbuzného vlastniaceho Apple iPhone? Potom by ste mu mali zaobstarať pre neho veľmi praktický darček v podobe odolného ochranného obalu, ktorý môže v mnohých situáciach zachrániť jeho drahocenný iPhone. Pripravili sme pre vás špeciálny zoznam odolných obalov, do ktorého sme zaradili obaly chrániace iPhone aj proti väčším pádom na tvrdý povrch a mnohé z nich spĺňajú aj prísny vojenský štandard MIL-STD-810 (predstavuje súbor náročných testov zameraných na odolnosť obalu). Z tejto ponuky stoja za zmienku najmä kryty UAG zo špeciálneho kompozitného materiálu.

odolné obaly pre iPhone

Ponuku odolných obalov si môžete pozrieť TU.

Celú ponuku obalov pre iPhone si môžete pozrieť TU.

 

 

3. Šikovné kľúčenky CulCharge

Doplnky výrobcu CulCharge majú naozaj vysoký darčekový potenciál. Jedná sa o najmenší nabíjací kábel (1.) a najmenšiu externú nabíjačku (2.) na trhu. Navyše sú tieto produkty hneď prispôsobené ako prívesok na kľúče. Pri produkte CulCharge externá nabíjačka 3v1 sa jedná aj o naozaj veľmi pekné balenie produktu (3.)

produkty CulCharge

Produkty CulCharge si môžete pozrieť TU.

 

4. Luxusné obaly Richmond & Finch pre vaše drahé polovičky

Prémiové štýlové kryty pre dámy, ktoré na telefóne pôsobia veľmi luxusne a navyše poskytujú aj dostatočnú ochranu zariadenia. S obalom Richmond & Finch sa odlíšite od ostatných. Namiesto rečí sme vám radšej prichystali viac obrázkov z tohto nádherného produktu:

luxusný obal Richmond & Finch

luxusný obal Richmond & Finch

 

Obaly Richmond & Finch si môžete prezrieť TU

 

5. Fitness náramok s dotykovým displejom poteší každého športovca

Tento doplnok má mnoho vychytávok, ktoré využije každý športovec. Okrem času dokáže zobrazovať aj nasledovné infomrácie: identifikácia volajúceho, zobrazovanie notifikácií, krokomer, monitoring kalórií, upozornenie na čas cvičenia, informácie o vzdialenosti, funkcia nájdenie telefónu,  ovládanie fotoaparátu, monitoring fáz spánku a prebudenie. Batéria vydrží 5 až 7 dní a náramok je odolný voči dažďu aj potu. V balení nájdete až 2 náramky vo farbe čierna - modrá, alebo čierna - fialová.

športový náramok easyfit touch

Viac informácií a možnosť zakúpenia športových náramkov nájdete TU.

 

6. Ostatné doplnky

Stále ste nenašli nič vhodné pre svoju blízku osobu pod stromček? Na našom eshope nájdete ešte veľa iných doplnkov a vychytávok. Pozrite si napríklad sekciu "Zábava a vychytávky", kde môžete nájsť ďalšie darčekové produkty ako príslušenstvo pre fotografov, hračky, zábavky, bezdrôtové nabíjačky alebo napr. užitočné zimné dotykové rukavice.

vychytávky pre iPhone

 

Prezerať sekciu zábava a vychytávky.


Neprehliadnite ani sekciu s rôznymi držiakmi pre smartphone ako napr. držiaky do auta, ktoré môžu byť umiestňované na čelné sklo, palubovku alebo do ventilácie, prípadne držiaky na pracovný stôl, držiaky na bycikel a podobne.

držiaky pre iPhone

Prezerať sekciu stojany a držiaky.


7. Darčekový poukaz

Ak ste sa ani doteraz nerozhodli pre ten správny darček, alebo sa vám ani nechce lámať hlavu nad vhodným darčekom, máme pre vás záchranu. Darček, ktorým nič nepokazíte a dáte svojmu blízkemu voľnosť pri výbere toho správneho doplnku, je práve náš nový darčekový poukaz. Môžete si vybrať hodnotu poukazu 30€, 50€ akebo 100€. Poukaz vám vytlačíme, zalaminátujeme a odošleme na vašu adresu. Ak riešite darčeky už v naozaj šibeničnom termíne, poukaz vám odošleme ešte v rovnaký deň na email, aby ste si ho mohli vytlačiť sami. 


darčekový poukaz na nákup doplnkov pre iPhone


Darčekový poukaz môžete objednať TU.
2015-12-11 Zo sveta iPhone 0

Pridajte komentár

Kategórie blogu

Posledné komentáre

bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Späť do obchodu Moje priania