ODPORÚČAME: 7 vianočných darčekov (nielen) pre majiteľov iPhone

ODPORÚČAME: 7 vianočných darčekov (nielen) pre majiteľov iPhone

Ešte nemáte nakúpené vianočné darčeky? Vyriešte tohtoročné nákupy jednoducho na iPhoneDoplnky.eu. Vybrali sme pre vás 7 tipov na vianočné darčeky, ktoré potešia nielen majiteľov iPhone. Článok bol aktualizovaný pre aktuálnu sezónu 2017.

 

1. Rezervná batéria ušetrí starosti s hľadaním zásuvky

Je váš blízky priateľ alebo člen rodiny aktívny človek, ktorý využíva svoj iPhone naplno? Určite sa v takom prípade dostáva do situácií, kedy jeho aktivitám jednoducho energia mobilného telefónu nestačí. Darček ktorý ho určite poteší je externá batéria, ktorá bude predstavovať pohotový záložný zdroj energie. V našej ponuke nájdete rôzne externé batérie od batérií menších rozmerov (vreckové alebo dokonca ako prívesok na kľúče) s menšou kapacitou až po veľkokapacitné výkonné batérie.

externé batériePri výbere si všímajte najmä kapacitu batérie, ktorá sa udáva v jednotkách mAh. Pre plnohodnotné nabitie napríklad najnovšieho iPhone 8 je potrebných približne 2000-2500 mAh. Ďalšie dôležité fakty, ktoré stoja za všimnutie sú či batéria obsahuje Lightning konektor (väčšinou sú drahšie) alebo či dokáže nabíjať viac zariadení naraz (viac portov pre nabíjanie).

Externé batérie si môžete pozrieť TU.

 

 

2. S odolným obalom zachránite iPhone

Jazda na bicykli, práca v ťažkých externých podmienkach, surfovanie, lyžovanie, turistika ... Že je toto denný chlieb vášho príbuzného vlastniaceho Apple iPhone? Potom by ste mu mali zaobstarať pre neho veľmi praktický darček v podobe odolného ochranného obalu, ktorý môže v mnohých situáciach zachrániť jeho drahocenný iPhone. Pripravili sme pre vás špeciálny zoznam odolných obalov, do ktorého sme zaradili obaly chrániace iPhone aj proti väčším pádom na tvrdý povrch a mnohé z nich spĺňajú aj prísny vojenský štandard MIL-STD-810 (predstavuje súbor náročných testov zameraných na odolnosť obalu). Z tejto ponuky stoja za zmienku najmä kryty UAG zo špeciálneho kompozitného materiálu, alebo obaly Griffin All-Terrain, ktoré obsahujú aj ochranu displeja.

odolné obaly pre iPhone

Celú ponuku odolných obalov si môžete pozrieť TU.

 

3. Absolútne bezdrôtové slúchadlá s nabíjacím puzdrom

Špecialitka pre tento rok je nový výrobok od renomovanej značky Urbanista, ktorá vytvorila slúchadlá do uší bez akéhokoľvek drôtového prepojenia. Slúchadlá sú tak podarené nielen z dizajnového hľadiska, ale aj z toho praktického. K slúchadlám je pribalené aj nabíjacie puzdro, ktoré dokáže nabiť slúchadlá až 5x a tak si môže majiteľ vychutnávať hudbu až 10 hodín! Slúchadlá sú navyše aj vode a potu odolné, takže ich nie je problém používať aj v posilňovni alebo pri iných športových aktivitách.

bezdrôtové slúchadlá Urbanista Tokyo

 

Bonusom je aj krásna krabička, v ktorom je tento prémiový produkt zabalený.

Bezdrôtové slúchadlá Urbanista Tokyo si môžete kúpiť TU.

 

4. Šikovné kľúčenky CulCharge

Doplnky výrobcu CulCharge majú naozaj vysoký darčekový potenciál. Jedná sa o najmenší nabíjací kábel (1.) a najmenšiu externú nabíjačku (2.) na trhu. Navyše sú tieto produkty hneď prispôsobené ako prívesok na kľúče. Pri produkte CulCharge externá nabíjačka 3v1 sa jedná aj o naozaj veľmi pekné balenie produktu (3.)

produkty CulCharge

Produkty CulCharge si môžete pozrieť TU.

 

5. Luxusné obaly Richmond & Finch pre vaše drahé polovičky

Prémiové štýlové kryty pre dámy, ktoré na telefóne pôsobia veľmi luxusne a navyše poskytujú aj dostatočnú ochranu zariadenia. S obalom Richmond & Finch sa odlíšite od ostatných. Namiesto rečí sme vám radšej prichystali viac obrázkov z tohto nádherného produktu:

luxusný obal Richmond & Finch

luxusný obal Richmond & Finch

 

Obaly Richmond & Finch si môžete prezrieť TU

 

6. Fitness náramok s dotykovým displejom poteší každého športovca

Tento doplnok má mnoho vychytávok, ktoré využije každý športovec. Okrem času dokáže zobrazovať aj nasledovné infomrácie: identifikácia volajúceho, zobrazovanie notifikácií, krokomer, monitoring kalórií, upozornenie na čas cvičenia, informácie o vzdialenosti, funkcia nájdenie telefónu,  ovládanie fotoaparátu, monitoring fáz spánku a prebudenie. Batéria vydrží 5 až 7 dní a náramok je odolný voči dažďu aj potu. V balení nájdete až 2 náramky vo farbe čierna - modrá, alebo čierna - fialová.

športový náramok easyfit touch

Viac informácií a možnosť zakúpenia nájdete TU.

 

7. Domáca kamera s rozpoznávaním tvárí

Tento darček je z vyššej cenovej kategórie, no predstavuje luxusný bytový doplnok a moderného strážcu domácnosti v jednom. Kamera Netatmo s FullHD rozlíšením je vždy pripravená a akonáhle detekuje pohyb alebo nejaký výstražný zvuk (alarm, rozbitie okna atď.) začína nahrávať video a prípadne posielať notifikácie na telefón. Prostredníctvom mobilnej aplikácie môžete nahrať do kamery známe tváre, ktoré bez problémov dokáže neskôr pri nahrávaní rozpoznať. Takýmto spôsobom vám môže posielať notifikácie o príchode vašich detí domov alebo výstražnú notifikáciu o detekovaní neznámej tváre. Samozrejme môžete nastaviť aj zákaz nahrávania záznamu pre vami zvolené osoby.

Kamera do domácnosti Netatmo

Viac sa o tejto kamere môžete dozvedieť priamo TU.

 

2015-12-11 Zo sveta iPhone 2

2 Komentáre

 • ClieeBuh

  ClieeBuh 2018-09-27 Odpoveď

  So you need something super new? Take a look at this website. Only there the choice of young girls for every will and completely free! They are good slaves, they will and want do anything you command !
  https://rebrand.ly/governy#P14
 • ClieeBuh

  ClieeBuh 2018-09-08 Odpoveď

  As you! prefer something super new? Take a look at this page. Only here the choice of horny for every unique guy and completely free! They are responsible slaves, they will and want implement everything you command !
  http://gov.shortcm.li/kings1#Y28

Pridajte komentár

Kategórie blogu

Posledné komentáre

bol pridaný do zoznamu vašich želaní.

Pokračovať v nákupe Moje priania